icon

UA

 • icon

  UA

 • icon

  EN

 • icon

  UA

 • icon

  EN

icon

UA

 • icon

  UA

 • icon

  EN

 • icon

  UA

 • icon

  EN

Access Policy Manager (APM)

Як організувати віддалений доступ до додатків?

Після перегляду відео нижче ви ознайомитесь з принципами віддаленої роботи з модулем F5 BIG-IP APM, а також переконаєтеся в простоті налаштування та ефективності використання модуля на реальних проектах.

Безпечний віддалений доступ з  F5 BIG-IP APM

● SSL VPN як найбільш популярний спосіб віддаленого доступу● Безпечна публікація веб-програми● Безпечна публікація RDP через проксі та за допомогою шифрування

Illustration

F5 BIG-IP Access Policy Manager (APM)

— це функціональний модуль, який дозволяє забезпечити безпечний доступ і роботу з програмами, незалежно від того, де знаходяться користувачі (у межах корпоративної мережі або за її межами).Також за допомогою APM є можливість спростити підхід до визначення політик безпеки (без шкоди для останньої), тобто політики доступу прив'язуються до облікових даних користувача, а не його розташування.

Щоб зрозуміти, чи підходять можливості модуля саме для вас, пропонуємо спробувати APM, а наші фахівці допоможуть провеститестову імплементацію "від" та "до"!

Специфіка реалізації Access Policy Manager на реальних проектах

Три причини спробувати BIG-IP APM

Зрозумілість конфігурації

Інтуїтивно зрозумілі всі етапи надання доступу та послідовність перевірки користувача, безліч протоколів аутентифікації та авторизації підтримується, а капча допоможе відсіяти ботів.

Гнучкість у налаштуванні

Кожен віртуальний сервер, що є точкою входу трафіку, може мати окремий профіль політики та надавати доступ до необхідного набору додатків/VPN-мереж/захищених ресурсів

Ціна

На BIG-IP APM діють спеціальні знижки на річну передплату та довічну ліцензію під час карантину

Отримайте персональну консультацію
по рішенню від наших спеціалістів

Після заповнення форми наш спеціаліст зв'яжеться з вами, щоб обговорити завдання та питання, що стоять перед вашою компанією. Також можна запросити розрахунок на продукт.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

F5 у найбільшому телеком-операторі

Павло Лига – Lead Networks Engineer, Ukrtelecom, розповідає на відео про кейс компанії. Завдання полягало у забезпеченні безпечного віддаленого доступу співробітників. Зірочку до цього завдання додало оголошення end of sale рішення, яке використовувалося давно і повністю влаштовувало Ukrtelecom. Як проходив вибір нового рішення, які були вимоги, як воно впроваджувалося та які питання було вирішено – дізнаєтесь на відео!

Illustration